آموزش منتال - Banachek

آموزش منتال - Banachek

مجموعه اي بينظير هست كه در آن اقدام به آموزش بسياري از تكنيك ها و فنون شعبده بازي در شاخه هنري منتاليست پرداخته شده است و به جرات ميتوان گفت از بهترين ها در منتال.

 متولد 30 نوامبر 1960 در Steven Shaw ميباشد . او يك منتاليست آمريكائي ميباشد و تاكنون كتاب هاي فراواني در زمينه منتال و Psychological نوشته و منتشر كرده است . در زمينه ابداع و طراحي هاي كارهاي منتال بسيار خلاق و حرفه اي بوده و توانسته مدارج بالايي در اين زمينه كسب كند . 

بيوگرافي :

او متولد كشور انگلستان و بزرگ شده در آفريقاي شمالي و استراليا ميباشد . او از سال 1976 به بعد به آمريكا مهاجرت كرد و ادامه فعاليت و زندگي خود را در آمريكا سپري نمود . او در شروع كار خود اقدام به انجام كارهاي منتال بصورت حرفه اي نمود و با ذهن خلاق خود توانست در بسياري از مجموعه هاي تلوزيوني بدرخشد . از جمله افتخارات او مي توان به مشاوره او به هنرمندان شعبده باز بزرگ دنيا اشاره كرد . 

او به هنرمنداني از جمله Penn & Teller, David Blaine, Lance Burton, James Randi و همچنين Criss Angel مشاوره در زمينه اجراي ترفندهاي منتال و ساخت بازي پرداخته است . 

Banachek در سال 1980 با شركت در يك مسابقه توانست دانشمندان دانشگاه واشنگتن را بر اين باور قرار دهد كه داراي نيروي مافوق طبيعي بوده و قدرت منتال دارد بدين صورت او از اين تاريخ در دنيا بسيار معروف شد و بر سر زبان خاص و عام افتاد . بعد از آن او در مجموعه هاي زنده تلويزيوني شبكه CNN و Mind Freak بصورت زنده شركت كرد و اجراهاي خاصي از خود به نمايش گذاشت . 

او در سال 2008 در يك تور نمايشي با چند تن از شعبده بازان منتال نيز شركت كرد و توانست برنامه بسيار خوبي را اجرا كند . 

جوائز و ياد بودها :
- برنده جايزه خلاقيت هنر منتال (Awarded for Creativity in Mentalism) در سال 1997
- برنده جايزه APCA انجمن رشد و توسعه فعالیت های دانشکده بين سال 1998 - 1999
- برنده جايزه APCA از كالج Campus Novelty در سال 2000
- دريافت يادبود انجمن Dan Blackwood در سال 2006 به خاطر سهم برجسته به هنر Mentalism
- دريافت يادبود انجمن Dunninger به عنوان يك حرفه اي در اجراهاي هنر منتالژ
- همچنين كتاب او به نام Psychological Subtleties 2 برنده 2 مقام اول از The Magic Woods Awards در سال 2007

درباره فيلم ها و كتاب ها :
Banachek در تمام اين مدت چندين كتاب و مجموعه آموزشي آماده نموده است اما يكي از مجموعه هاي او به عنوان بزرگترين و كاملترين مجموعه آموزشي هنر منتاليست نامبرده شده كه خود او شخصا در اين مجموعه اقدام به بازگوئي اسرار بسيار مخفي و نهفته دنياي منتاليست ها كرده و به شما رازهاي پشت پرده اين هنر اسرار آميز را بازگو ميكند . 

شما با يادگيري اين مجموعه ميتوانيد دست به ترفندهاي خاصي بزنيد كه خارج از تصور ذهن تماشاگران هست . او در اين مجموعه انواع ذهن خواني ، خم كردن چنگال ، خواندن ذهن تماشاچي در انتخاب كارت دلخواه ، خواندن ذهن تماشاچي در انتخاب رنگ يا جملات ، خواندن ذهن تماشاچي در حفظ كردن تكه اي از يك كتاب ، بازگو كردن جمله دلخواه تماشاچي ، رسم اشكال تفكر شده در ذهن تماشاچي روي كاغذ و صدها بازي ديگر كه متن و توضيحات ما قدرت تفسير و بازگوئي اين اسرار را ندارد و بايد خود شما اين مجموعه را مشاهده كنيد . 

این مجموعه 4 قسمت دارد که شما همه ی آن را کامل میتوانید از فروشگاه اینترنتی مجیک سکرت خریداری کنید.

120,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : آموزش منتال - Banachek

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX