اسرار كارت Jeff McBride

اسرار كارت Jeff McBride

اگر علاقمند به شعبده بازيهاي با كارت باشيد قطعا جديدترين نمايش هاي روز دنيا در اين زمينه را ديده ايد . شعبده با كارت عموما جنبه محفلي داشته اما برخي از شعبده بازان دنيا تكنيك هاي ويژه اي در اين سبك ساخته اند كه اجراي آنها به يك محفل معمولي ختم نشده و بازي را ميتوان در روي صحنه و براي هزاران نفر به نمايش گذاشت . در اجراهاي جديد با كارت شعبده بازان پشت و روي دست خود را كامل نشان ميدهند اما دوباره از دست خالي كارت ظاهر ميكنند . هيچ وسيله اي در دست ندارند . دستها خالي است اما كارت ها يكي پس از ديگري ظاهر ميشوند .

ابداع اين شيوه نوين كسي نيست جز يكي از اسطوره هاي شعبده بازي دنيا به نام آقاي جف مك برايد كه زندگينامه او نيز در بخش معرفي هنرمندان در سايت شعبده باز توضيح داده شده است . او مبتكر و ابداع كننده اين سبك جديد از اجرا با كارت ميباشد كه قادر است با دستهاي هالي و معمولي دست به كارهاي شگفت انگيزي با كارت بزند .

شعبده باز با اين تكنيك ها قادر است كارت هاي فراواني در دست هاي خود ظاهر كند . او يك دسته كارت را حتي در دست گرفته و ناگهان كارتها را درون ظرف و يا كيسه يا كلا روي زمين ميريزد و دست خالي خود را نشان ميدهد . اما مجددا دسته كارتي ديگر را ظاهر ميكند . اين كار را چندين بار تكرار ميكند . بي نظير و شگفت آور است . كارت ها يكي پس از ديگري ظاهر و غيب ميشوند و با اينكه هر سري شعبده باز كلي كارت بر زمين ميريزد باز هم در دستان او كارت ظاهر ميشود .

 

كارت ها را به سبك هاي مختلف پرتاب ميكند . كارت ها را به حالت هاي خاص باز و بسته ميكند . رنگ كارت ها را عوض ميكند . با كارت ها روي دست خود خركات موزون و زيبائي را نمايش ميدهد . تعداد اجراهاي شعبده باز با كارت به قدري زياد ميباشد كه تماشاگر از ديدن آنها مات و مبهوت مانده و نميداند چه بگويد . در انتها كه كلي كارت ظاهر شد شعبده باز ناگهان تعداد بسيار زيادي از كارت را از داخل دهان خود ظاهر ميكند .

واقعا حيرت انگيز هست . مهارت شعبده باز در اين سبك اجرا قابل تحسين ميباشد .
اين مجموعه كاملترين فيلم هاي آموزشي از استاد تردستي آقاي Jeff Mc Bride ميباشد كه در سه DVD مجزاء عرضه ميگردد . در اين مجموعه آقاي مك برايد فرض را بر اين قرار داده كه شما يك شعبده باز مبتدي نبوده و تا حدودي به تردستي و مهارت دست با كارت آشنايي داشته ، ولي با اين حال شروع كار را از سطوح مبتدي آغاز كرده تا به مراحل بالاتر برسد . هر ديسك ادامه فنون يادگرفته شده در ديسك قبلي ميباشد و شما ميبايست طبق آموزش ها پيش برويد . تمرين و تكرار شما در اين مجموعه حرف اول را ميزند زيرا هيچ وسيله خاصي در اين بازي جز كارت بكار نرفته و فقط بايد تكنيك ها را تمرين كنيد . به ترتيب شماره ديسك ها ، قنون اجرا نيز سخت ميشود . تا حدي كه در پايان ديسك 3 شما تبديل به يك استاد حرفه اي و ماهر در اين سبك شعبده بازي ميشويد .

توضيحات كامل :
- آموزش در 3 DVD كامل
- قابل اجرا در كامپيوتر و دستگاه هاي خانگي
- يادگيري گام به گام و قدم به قدم با اجراهاي مختلف
- آموزش از مراحل ابتدائي تا فوق پيشرفته

توجه : اين مجموعه يكي از حرفه اي ترين آموزش ها در نوع خود ميباشد كه يادگيري آن نياز به تمرين خواهد داشت پس خواهشمنديم افراد مبتدي در انتخاب محصول خود دقت بفرمائيد .
البته اگر علاقمند هستيد كه بدانيد شعبده باز چگونه كارت ها را ظاهر ميكند ديدن اين مجموعه خالي از لطف نيست .


200,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : اسرار كارت Jeff McBride

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX