----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        تغییر رنگ چشم Biokinesis        
قیمت : 80,000 ریال

Biokinesis By Berk Eratay


 

اين بار شعبده باز دست به كار ترسناكي ميخواهد بزند . در اين فيلم آقاي Berk Eratay كار عجيبي طراحي كرده است كه توسط آن مي توان تماشاچيان را مات و مبهوت كرد و گاها موجب ترس بينندگان شد . در اين بازي جالب و ديدني شعبده باز در حالي كه به تماشاچيان نگاه ميكند . يك لحظه چشم هايش را بسته و باز ميكند .

ناگهان رنگ چشم هاي او كاملا تغيير كرده و كمي ترسناك به نظر ميرسد . اين بازي طراحي قوي توسط آقاي Berk Eratay طراحي و ساخته شده است . او با اين بازي در مسابقات  Phenomenon شركت كرد و توانست بسياري از تماشاچيان و شعبده بازان از جمله كريس آنجل را حيرت زده كند . بازي او براي افراد بالاي 18 سال طراحي شده است و اجرا و انجام آن سخت و دشوار ميباشد .

در اين فيلم Berk Eratay كاملا اين بازي را اجرا كرده و در طول فيلم مراحل اجرا و آموزش آنرا به شما كامل آموزش ميدهد . قابل توجه دوستان ايراني كه اين بازي نياز به يكسري وسايل و مواد اوليه دارد كه در ايران غير قابل تهيه ميباشد و شما خريدار عزيز فقط از طريق اين فيلم ميتوانيد راز آنرا فرا بگيريد .

هزينه مواد اوليه اين بازي گران بوده و در تهران نيز به صرفه نميباشد اما خب ديدن راز و تكنيك بكار رفته در اين بازي خالي از لطف نبوده و ميتوانيد آنرا تهيه كرده و فن اجرا شده در اين بازي را مشاهده كنيد .


tag تگ های موتورهای جستجوگر: تغییر رنگ چشم Biokinesis , شعبده چشم , تغییر رنگ چشم , آموزش شعبده تغییر رنگ چشم , شعبده بازی حرفه ای

        محصولات مرتبط        

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
علی : سلام چطور خرید کنیم از فروشگاه و شما قیمت هایی کهکدادید در فروشگاه به ریال است یا تومن خودتان یه چک کنید ممنونم
یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 ساعت '21:12--