شعبده کارت Perfection

شعبده کارت Perfection

این بار قصد داریم مجموعه ای بسیار زیبا و جذاب را به شما معرفی کنیم. شعبده ایی که میتوانید آن را در هر محفلی اجرا کنید و واقعا همه رو شوکه و میخکوب کنید.

شعبده باز یک دسته کارت را به همه نشان میدهد و شروع به بر زدن آن میکند ، همینطور که در حال صحبت کردن در مورد توانایی های خود میباشد همچنان بر زدن را ادامه میدهد ، سپس به تماشاچی میگوید نصف کارت ها را بردارد و خودش بر بزند ، نصف کارت ها در دست تماشاچی بر میخورد و نصف دیگر در دست شعبده باز ، سپس شعبده باز میگوید وقت آن رسیده که قدرت خودم را به شما نشان دهم و از تماشاچی میخواهد که یک کارت از روی دسته ای که در دستانش است بردارد و روی میز بگذارد ، شعبده باز هم خودش همین کار را با نصف دسته ای که در دست خودش است میکند که ناگهان همه با کمال تعجب میبینند عدد کارت ها یکی است.

 اما هنوز اجرا تمام نشده است شعبده باز درخواست میکند تماشاچی همچنان ادامه دهد و همزمان با شعبده باز کارت ها را یکی یکی روی میز بگذارد ناگهان همه جیغ میکشند چرا که عدد همه کارت هایی که تماشاچی روی میز میگذارد با عدد کارت هایی که شعبده باز روی میز قرار میدهد کاملا یکی است و شعبده باز این کار را تا پایان کارت ها ادامه میدهد.

این بازی یکی از بازی های محبوب در شعبده بازی با کارت به شمار میرود.

نکات تکمیلی :
اجرای آسان نیاز به کمی تمرین برای اجرا
آموزش گام به گام توسط شعبده باز
قابلیت اجرای سریع

 

£13.99

(US) $19.95

60,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : شعبده کارت Perfection , شعبده با کارت Perfection , کارت ، شعبده ، آموزش ، حرفه ای ، شعبده با کارت Perfection , آموزش گام به گام توسط شعبده باز , Perfection by Oz Pearlman , شعبده Perfection , Oz Pearlman , Perfection by Oz Pearlman ,

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX