ضربدر كف دست - eXile

ضربدر كف دست - eXile

اگر جديدترين مجموعه نمايشي آقاي ديويد بلين را ببينيد متوجه خواهيد شد در يكي از اجراها ديويد بلين كار بسيار جالبي را انجام ميدهد . آقاي بلين يك خودكار يا يك روان نويس معمولي در دست گرفته و سه عدد ضربدر روي كف دست تماشاچي ميكشد . سپس يك عدد سكه وسط اين ضربدرها روي كف دست تماشاچي قرار ميدهد . حالا بلين دست بكار ميشود و هنر خود را نمايش ميدهد .

ابتدا از تماشاچي ميخواهد تا روي ضربدرها دست بكشد كه مطمئن شود همه ضربدرها معمولي و با خودكار هست و هرگز تكان نميخورد . حالا ديويد بلين با دو انگشت خود هر كدام از ضربدرها را گرفته و از دست ناگهان آنرا جدا ميكند ! حيرت آور است .

بلين ضربدر را به سمت سكه پرتاب ميكند . اين كار را با دو ضربدر ديگر هم انجام ميدهد . و تك تك ضربدرها را برداشته و به سمت سكه پرتاب ميكند . آخر چگونه؟ مگر ضربدرهاي كشيده شده با خودكار كف دست قابل كندن يا حركت دادن است؟

سپس ديويد بلين سكه را از روي كف دست تماشاچي بر ميدارد . باور كردني نيست هر سه ضربدر كنار هم در وسط دست تماشاچي آمده است . آقاي بلين از تماشاچي ميخواهد كه مجددا روي ضربدرها دست بكشد تا ببيند آيا حركت ميكند يا پاك ميشود ؟

اما خير ضربدرها دقيقا همان ضربدرهاي با خودكار كشيده شده اولي هست و به هيچ عنوان نه پاك ميشود و نه حركت ميكند .

اگر فيلم جديد ديويد بين را هنوز نديده ايد پيشنهاد ميكنيم حتما آنرا تهيه كنيد و بازيهاي جديد بلين را ببينيد . اگر خاطرتان باشد قول داديم بازيهاي جديد آن مجموعه را در فروشگاه قرار دهيم . اين يكي از همان بازيها است . با يادگيري گام به گام اين بازي توسط آقاي Mathieu Bich كه سازنده و طراح اين بازي است ميتوانيد شما هم براحتي اين بازي را انجام دهيد . آموزش ساخت وسيله كاملا در فيلم شرح داده شده است .

80,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : ضربدر كف دست - eXile

نظرات

علي رضايي تاریخ : پنجشنبه 26 آبان 1390 ساعت '14:18
با سلام مي خواستم بگم كه من پشيمان شدم و به جاي شعبده بازي پاره كردن پول اين شعبده بازي ضربدر كف دست رو از شما مي گيرم در ضمن من شعبده بازي ها رو به آدرس ايميلتون ارسال كردم و لطفا شماره كارت و نام صاحب حساب را نيز بنويسيد و بفرماييد چقدر به حسابتان واريز كنم اگر از تعداد شعبده بازي ها راضي نيستيد به من خبر دهيد من چند تاي ديگه به شما مي دهم


arezaei78s@gmail.com
ارسال نظر
تبليغاتX