----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        فنون کارت Ninja 2        
قیمت : 50,000 ریال

Ninja 2 نام  مجموعه ای بسیار دیدنی و حرفه اي است که به شما مجموعه از بازیهای شعبده و تردستی های حیرت انگیزی را با کارت آموزش می دهد . مدرس این مجموعه آموزشی آقای Brad Christian از شعبده بازان و افراد نامی در این زمینه میباشد . Brad در این مجموعه انجام شعبده های حیرت انگیزی را با کارت های کاملا معمولی و ساده انجام داده و موجب حیرت بینندگان می گردد . اجرای این مجموعه جزء سطوح  فوق حرفه ای شعبده بازی با کارت بوده و انجام برخی از آنها نیاز به تمرین هاي بیشتری خواهد داشت . البته تکنیک های بکار رفته در این مجموعه همگی بصورت گام به گام برای افراد آماتور آموزش داده شده است و به مرور سطح انجام آموزش حرفه ای و بسیار حرفه ای می شود .

لازم به ذکر است بدانید برخی از آموزش های داخل این مجموعه جزء اجراهای شعبده بازانی چون دیوید بلین و کریس آنجل بوده است و این عزیزان اینگونه بازی ها را از این مجموعه فرا گرفته اند .

این شماره ۲ از این مجموعه آموزشی میباشد .

نكته مهمي كه قبل از خريد بايد به آن توجه كنيد  اين است كه اين مجموعه مخصوص افراد حرفه اي بوده و يا آماتورهايي كه قصد دارند حرفه اي شوند و افراد مبتدي از خريد جدا خودداري كنند . اين مجموعه ادامه دهنده مجموعه Crash Course ميباشد و دوستاني كه دوره هاي آنرا به خوبي يادگرفته اند ميتوانند وارد دوره يادگيري اين مجموعه شوند . 

آقاي Brad Christian طراح فنون داخل اين مجموعه معتقد است شما با گذراندن اين دوره به درجه يك نينجا در هنر شعبده كارت خواهيد رسيد .

توضیحات تکمیلی :
- اجرا بدون نیاز به وسیله خاص
- بدون نیاز به همکار
- آموزش گام به گام و مرحله در فیلم
- قابل اجرا در هر محفل و مراسم و جشن


tag تگ های موتورهای جستجوگر: فنون کارت Ninja 2

        محصولات مرتبط        

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.--