مجموعه Scam School

مجموعه Scam School

Scame School By BrianBushwood

 

Scam School نام مجموعه اي جالب و عجيب و غريب ميباشد كه شعبده بازي در اين فيلم دست به انجام كارهاي باور نكردني و در عين حال ساده ميزند كه برخي از آنها را نيز به شما بيننده گرامي آموزش ميدهد . او انجام كارهاي شعبده بازي را با وسايل بسيار ساده مانند خودكار ، كبريت ، دستمال ، آتش و سكه انجام داده ولي كارهاي نمايش داده شده بعضا بسيار عجيب و غريب ميباشد .

به عنوان مثال او ياد ميدهد چگونه يك چوب كبريت را با دندان خود روشن كنيد! و چگونه با يك ميخ ۱۲ ميخ را از زمين بلند كنيد . در كل بازيهاي فكري و كلك هاي ريز و جالبي را نمايش ميدهد كه برخي از آنها را بارهاي ديده و يا نديده ايم .

 

Scam School در واقع يك مجموعه تلويزيوني ميباشد كه بارهااز شبكه هاي خارجي پخش شده و صد البته برخي از بازيهايي كه ياد نميدهد و فقط جنبه نمايشي داشته بعضا بسيار حرفه اي و خطرناك ميباشد .

توضیحات تکمیلی :

بازی هایی را که یاد نمی دهد بعضا حرفه ای و خطرناک هستند .

اجراهای ساده و روان

قابل اجرا در محافل و همه جا

توجه : در فیلم یکی از اجراهای بسیار خطرناک و حرفه ای با آتش را اجرا میکند که شاید باورش برای هر بیننده ای غیر قابل قبول باشید یعنی خوردن آتش و کارهای نمایشی با آتش و حرکاتی چون آتش زدن دستان و نسوختن و جا به جا کردن آتش بر روی میله ها توسط دهان و . . .

این بازی را تحت هیچ شرایطی بخاطر خطرناک بودنش آموزش نمیدهد و هیچ یک از فروشگاه های ایرانی شعبده بازی در دسترس عموم قرار نمیدهند .و فروشگاه ما برای اولین بار این مجموعه ی  آموزشی کار با آتش - کاملا جذاب خطرناک و حرفه ای را برای فروش قرار داده است

  اما این مجموعه  آموزشی در فروشگاه برای فروش قرار نمیگیرد . لذا کسانیکه در سطح حرفه ای و با تجربه بالا هستند می توانند با ما تماس بگیرند  و پس از تائید توسط ما این مجموعه را خریداری نمایند.

توجه نمائید که این فیلم به افراد زیر 15 سال فروخته نمی شود  و کسانی که این مجموعه را خریداری نمایند فروشگاه ما تحت هیچ شرایطی بر اثر بی احتیاطی  و انجام دادن اشتباه و هرگونه مشگل هیچ مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت .

مسئولیت این فیلم بر عهده ی خود مشتری می باشد..

 

50,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : مجموعه Scam School , مجموعه نمایشی کاپر فیلد , مجموعه نمایشی دیوید بلین , مجموعه نمایشی کریس انجل , آموزش 45 شعبده بازی , قوطی نوشابه , inside magic , croush magic1 , croush magic2 , smoke ,

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
شعبده بازی
تبليغاتX