----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        مجموعه T.H.E.M        
قیمت : 30,000 ریال

نام T.H.E.M مخفف Totaly Hidden Extreme Magic هست كه نام يك مجموعه جالب و ديدني شعبده بازي ميباشد كه توسط تعدادي از شعبده بازان اجرا شده است . در اين مجموعه تعدادي از شعبده بازان با استفاده از فنون شعبده بازي در خيابان و محافل عمومي يك دوربين مخفي راه اندازي كرده و تماشاچيان را سركار ميگذارند .

اين مجموعه كه چند سالي است عرضه شده است در دو بخش در حال حاضر بطور كامل از در سايت شعبده باز منتشر شده است كه مشتريان محترم ميتوانند آنرا تهيه كنند . ديدن اين مجموعه بينظير را حتما به شما پيشنهاد ميكنيم زيرا ترفندهاي شعبده بازي كه در فيلم براي تماشاچيان اجرا ميشود جديد و جالب و تعجب بر انگيز هست .

بطور مثال يكي از شعبده بازان بطور اتفاقي با جمعي از دوستان در حال بازديد از موزه هستند . ناگهان دست فردي به يكي از مجسمه ها خورده و مجسمه ميشكند . همه ترسيده از اينكه مسئول موزه الان متوجه اين امر شده و بايد غرامت دهند . در همين حين شعبده باز ما وارد عمل شده و با يك خركت ديدني مجسمه را به حالت اول بر ميگرداند . همه مات و مبهوت به او نگاه ميكنند . البته اين فقط يك نمونه ساده و شعبده بازي آشكار فيلم بود اما در فيلم بسيار زياد از ترفندهاي شعبده بازي براي سركار گذاشتن تماشاچيان استفاده ميشود كه گاها با خنده زياد و تعجب بسيار روبرو خواهيد شد .


tag تگ های موتورهای جستجوگر: مجموعه T.H.E.M

        محصولات مرتبط        

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.--