----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        مهارت با كارت Twitch        
قیمت : 60,000 ریال

Eric Simmatis يك شعبده باز نوجوان هست كه با اينكه سن كمي داشته اما تفكر خوبي در طراحي اين بازي داشته و توانسته يكي از بازيهاي پرفروش دنيا در سايت تئوري 11 را از آن خود كند . در اين بازي اين نوجوان كم سن و سال دست به چند ترفند جالب با كارت ميزند كه شما را با ديدن آن حيرت زده خواهد كرد . يكي از بازيهاي جالب اين مجموعه تعويض سريع كارت در دست آنهم با يك دست ميباشد كه با اينكه به نظر پيچيده ميايد اما با كمي تمرين براحتي قابل اجرا است . شما ميتوانيد با خريد اين فيلم از ديدن آن نهايت لذت را ببريد .

همچنين در اين مجموعه جالب Eric Simmatis يك بازي جالب ديگر هم اجرا كرده كه واقعا هر بيننده اي را حيرت زده ميكند . او گوشه يك كارت را پاره ميكند و در حالي كه كارت پاره شده در يك دست و تكه پاره شده هم در دست ديگر او قرار دارد شروع به نمايش ميكند . او ناگهان تكه پاره شده را به سمت كارت پاره شده پرتاب ميكند و تكه ناگهان به كارت چسبيده و كارت مانند روز اول صحيح و سالم ميشود .

با توجه به بازيهاي حال حاضر در اين بازي از چند تكنيك جالب استفاده شده كه جاي تقدير و تشكر از اين نوجوان كم سن و سال دارد . ما ديدن اين فيلم جالب را به شما پيشنهاد ميكنيم .


tag تگ های موتورهای جستجوگر: مهارت با كارت Twitch

        محصولات مرتبط        

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.--