----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        چسبیدن کارت Card through window        
قیمت : 60,000 ریال

Card through window نام مجموعه اي جالب است كه توسط آقاي Eric James اجرا و آموزش داده شده است . در اين مجموعه ديدني شعبده باز دسته كارتي را به تماشاچي ميدهد تا او يك كارت انتخاب كند . سپس دسته كارت را به سمت يك شيشه پرتاب كرده و كارت انتخابي تماشاچي از پشت به شيشه مي چسبد و همه با تعجب كارت را ميتوانند از شيشه جدا كرده و ببينند . اين بازي در عين پيچيدگي از تكنيك بسيار روز و جديدي بهره برده كه در اين فيلم به شما آموزش داده ميشود .

لازم بذكر است اين بازي جزو نمايش هاي معروف خياباني آقاي ديويد بلين هم بوده است و قطعا در كارهاي بلين اين بازي را ديده ايد . البته اقاي Eric James در اين مجموعه اقدام به آموزش تكنيك هاي مختلفي از اين بازي و اجراهاي ديگري هم پرداخته و مدل هاي خاصي را به شما آموزش ميدهد . شما با كمي تمرين ميتوانيد مانند فيلم اين بازي زيبا را براحتي انجام دهيد .

لینک این محصول CTW By David Forrest

توضیحات تکمیلی :

افرادی مانند کریس آنجل و دیوید بلین گاهی اوقات کارت امضا شده ی تماشاچی را با پرتاب کردن به پشت شیشه می چسبانند .این را بدانید که فقط جهت نمایش این کار را انجام میدهند و هیچ کارت امضا شده ای به پشت شیشه نمی رود و آن شخصی که کارت را امضا میکند از طرف خود شعبده باز میباشد  که از قبل همان امضا را روی کارت مشابه میزند.


tag تگ های موتورهای جستجوگر: چسبیدن کارت Card through window

        محصولات مرتبط        

Lit

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.--