----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        Amazing-شعبده با وسایل اطراف        
قیمت : 30,000 ریالبسياري از بازدید کنندگان به ما ايميل زده كه به دنبال انتخاب مجموعه آموزشي کار های محفلی و ساده  براي يادگيري شعبده بازي با وسايل آماده و فراهم در منزل ميباشيد . اين مجموعه دقيقا همينگونه بوده و به شما شعبده و تردستي با وسايل آماده از قبيل طناب ، سنجاق ، اسكناس و   خيلي از وسايل فراهم در منزل را به شما آموزش ميدهد .که با تمرین بسیار کمی می توانید از آن بهره ببرید.

اما اين نكته را فراموش نبايد بكنيد كه براي انجام برخي از اين بازيها شما ميبايست مطابق فيلم بسيار تمرين كنيد تا مهارت دستان شما بالا رفته و بتوانيد مانند تردست داخل فيلم براي دوستان و اشنايان خود شگفتي افرين شويد .


آموزش هاي داخل فيلم بسيار گويا و گام به گام ميباشد و شما با استفاده آنها ميتوانيد براحتي تكنيك هاي آموزش داده شده را فرا گرفته و با كمي تمرين سريعا آنها را انجام دهيد .

اگر به دنبال کار های ساده و نسبتا ساده بدون آماده سازی های سخت هستید پیشنهاد ما خرید این مجموعه می باشد.


tag تگ های موتورهای جستجوگر: Amazing-شعبده با وسایل اطراف , کلوز آپ , شعبده کلوز آپ , شعبده بازی کلوز آپ , شعبده در خانه , وسایل اطراف , شعبده بازی با وسایل اطراف , آموزش شعبده بازی , کلوز آپ , شعبده محفلی , شعبده بازی در جمع دوستان ,

        محصولات مرتبط        

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
reza : آقا امیر لطفا چند تا فیلم آموزشی تو همین فروشگاه معرفی کن که کارهای کلوز آپ با کارت و کلا کارهای کلوز آپ بدون وسیله خاص انجام بشه

مدیر :
مجموعه jay sankey 45 بهترین مجموعه متوسط و حرفه ای در زمینه کلوز آپ
شنبه 7 دی 1392 ساعت '12:58--