Amazing-شعبده با وسایل اطراف

Amazing-شعبده با وسایل اطرافبسياري از بازدید کنندگان به ما ايميل زده كه به دنبال انتخاب مجموعه آموزشي کار های محفلی و ساده  براي يادگيري شعبده بازي با وسايل آماده و فراهم در منزل ميباشيد . اين مجموعه دقيقا همينگونه بوده و به شما شعبده و تردستي با وسايل آماده از قبيل طناب ، سنجاق ، اسكناس و   خيلي از وسايل فراهم در منزل را به شما آموزش ميدهد .که با تمرین بسیار کمی می توانید از آن بهره ببرید.

اما اين نكته را فراموش نبايد بكنيد كه براي انجام برخي از اين بازيها شما ميبايست مطابق فيلم بسيار تمرين كنيد تا مهارت دستان شما بالا رفته و بتوانيد مانند تردست داخل فيلم براي دوستان و اشنايان خود شگفتي افرين شويد .


آموزش هاي داخل فيلم بسيار گويا و گام به گام ميباشد و شما با استفاده آنها ميتوانيد براحتي تكنيك هاي آموزش داده شده را فرا گرفته و با كمي تمرين سريعا آنها را انجام دهيد .

اگر به دنبال کار های ساده و نسبتا ساده بدون آماده سازی های سخت هستید پیشنهاد ما خرید این مجموعه می باشد.

30,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Amazing-شعبده با وسایل اطراف , کلوز آپ , شعبده کلوز آپ , شعبده بازی کلوز آپ , شعبده در خانه , وسایل اطراف , شعبده بازی با وسایل اطراف , آموزش شعبده بازی , کلوز آپ , شعبده محفلی , شعبده بازی در جمع دوستان ,

نظرات

reza تاریخ : شنبه 7 دی 1392 ساعت '12:58
آقا امیر لطفا چند تا فیلم آموزشی تو همین فروشگاه معرفی کن که کارهای کلوز آپ با کارت و کلا کارهای کلوز آپ بدون وسیله خاص انجام بشه

مدیر :
مجموعه jay sankey 45 بهترین مجموعه متوسط و حرفه ای در زمینه کلوز آپ
ارسال نظر
تبليغاتX