Andrew Mayne Origami

Andrew Mayne Origami

آقای Andrew Mayne  طراح فوق حرفه ای شعبده بازی های ترسناک خنده آور جالب و پرمحتوا می باشد که همیشه با کمترین امکانات دست به کارهای خارق العاده ای می زند که تمامی مجموعه کارهایش در هیچ فیلمی تکرار نشده است.
در این فیلم دست به کاری جالب می زند که جنبه سرگرمی هم دارد.

در فیلم نحوه ساخت شکل های اوریگامی را به شما آموزش می دهد که بدون نیاز به ابزاری با اسکناس روزنامه و کاغذ به راحتی می توانید بسازید و شکل های متنوعی را خلق کنید.
 چند تا از شکل های زیبایی را که آموزش می دهد مانند خرگوش اوریگامی  و یا ساخت یک حیوان با دلار که ساخت آنها چند دقیقه بیشتر طول نمیکشد و بعد از ساخت اشکال می توانید آنها را در یک لیوان یا جام نوشیدنی قرار دهید و بدون دست زدن آنها را به حرکت و پرواز در داخل جام در بیاورید و برای اطرافیان شگفت آفرین شوید.


اوریگامی چیست؟

 آیا اوریگامی فقط مربوط است به خم کردن کاغذ؟ آیا اوریگامی یک صنعت است یا یک هنر یا شاخه‌ای از ریاضیات، یا آمیزه‌ای از همه‌ی این‌ها؟


تعریف اوریگامی
در یک تعریف ساده می‌توان گفت:

«اوریگامی روش ارائه‌ی اشکال است که عمدتاً با خم کردن ماده‌ی مورد استفاده (کاغذ) حاصل می‌شود».

اصل لغت «اوریگامی» در زبان ژاپنی از «اورو» به‌معنی خم کردن و «کامی» به‌معنی کاغذ گرفته شده است. اما خم کردن کاغذ اسامی دیگری نیز در زبان ژاپنی داشته است که به‌تدریج به‌نفع اوریگامی از دور خارج شده‌اند.

تاریخچه
روش ساخت کاغذ ظاهراً در حدود سال 100 میلادی در چین شروع شد و تا بیش از پانصد سال به‌صورت یک راز نگهداری می‌شد. در حدود قرن ششم میلادی این صنعت توسط راهبان بودایی از چین به ژاپن وارد شد. سپس در نیمه‌ی قرن هشتم میلادی و پس از استیلای اعراب مسلمان بر آسیای مرکزی، این صنعت توسط آنان به نقاط دیگر برده شد و در قرن دهم میلادی به مصر و در قرن دوازدهم میلادی به اسپانیا رسید. پس از ورود اعراب به سیسیل این صنعت وارد ایتالیا شد و کارگاه‌های کاغذسازی در 1276 در فابرینوی ایتالیا و در 1348 در تروی فرانسه آغاز به‌کار کردند.
 

از این زمان به بعد یعنی از نیمه‌ی دوم قرن چهاردهم میلادی مصرف کاغذ برای کتاب در اروپا متداول شد. اگر چه از ابتدای همین قرن استفاده از کاغذ در انگلستان رواج یافت، ولی اولین کارگاه تولید کاغذ در قرن پانزدهم در هرتفورد انگلستان برپا شد. اولین کارگاه ساخت کاغذ در آمریکای شمالی در سال 1690 ایجاد شد

نیاز به تمرین
نیاز به کاغذ و روزنامه و . . .
قابل اجرا در همه جا
Price : 20.00 $

 

 

60,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Andrew Mayne Origami , شعبده اوریگامی , andrew mayne origami , andrew mayne , شعبده بازی با کاغذ , اوریگامی , اشکال , شعبده , بازی , شعبده بازی andrew mayne origami

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX