C-T-W چسبیدن کارت به شیشه

C-T-W چسبیدن کارت به شیشه

یک از محبوب ترین و پرمخاطب ترین شعبده بازی هایی که همه ی افراد و علاقمندان  به طرف آن می روند و سعی در انجام بسیار حرفه ای آن شعبده بازی دارند عبور کارت از شیشه می باشد که بزرگانی چون  آقای دیوید بلین - کریس آنجل و طراح شعبده بازی آقای جان کندی و دنیل گارسیا چنین شعبده بازی هایی را در کارهای خود زیاد استفاده می کنند که مورد رضایت و جلب  تماشاچیان بسیاری  بوده است و خواهد بود.

یک محصول با نام Card Through Windows  در فروشگاه موجود می باشد که توسط آقای Eric Ross  طراحی و آموزش داده می شود که رازهای عبور و پرتاب کارت به سمت شیشه و چسبیدن کارت تماشاچی به شیشه از آنطرف و . . . می باشد که اگر آن مجموعه را قبلا دیده باشید این فیلم  می تواند تکمیل کننده باشد.

البته در این فیلم که با نام Card Through Window  می باشد توسط آقای  David Forrest اجرا و آموزش داده می شود که رازش با فیلم قبلی کاملا متفاوت و فوق  حرفه ای  می باشد که با ساخت یک وسیله ی آسان می توانید این شعبده را در هرجا که بخواهید به اجرا در بیاورید و شگفت و خنده را به چهره ی اطرافیان برگردانید.شعبده باز از تماشاچی میخواهد تا یک کارت انتخاب کند سپس شعبده باز گوشه ای از همان کارت را پاره میکند و به تماشاچی می دهد و کارت پاره شده را در یک لحظه با شگردی خاص نا پدید می کند و به  ماشینی که در همان نزدیکی ها پارک شده است اشاره می کند و به سمت ماشین می روند باور کردنی نیست ؟! کارت پاره شده به شیشه همان ماشین چسبیده شده است ! به طوریکه یک چسب هم بر روی کارت زده شده است تا نگه دارنده کارت باشد و تحت هیچ شرایطی کارت را نمی توان حرکت داد.
شعبده باز از تماشاچی میخواهد تا گوشه کارتی که قرض داده است را با همان کارت چسبیده شده مقایسه کند! بله گوشه کارت مربوط به همان کارت می باشد.
و سپس در این لحظه باز هم شعبده باز دست به کاری عجیب می زند دسته کارت را باز کرده و بر روی کارت چسبیده شده میکشد ناگهان کارت به پشت شیشه می رود و چسبی که بر روی شیشه بوده است را از شیشه جدا میکند
و بعد از تماشاچی میخواهد تا کارت را از آنطرف شیشه جدا کند و تحویل بدهد.جالب است نه ؟ !

فروشگاه ما پیشنهاد خرید این هر دو محصول را میکند زیرا با خرید هردو فیلم میتوانید رازهای مختلف عبور کارت از شیشه را یادبگیرید و اطرافیان را متعجب کنید.

لینک این محصول  Card Through Windows By Eric Ross


توضیحات تکمیلی:
نیاز به ساخت یک وسیله ی آسان
موجود بودن تمام وسایل ساخت در منزل
قابل اجرا بر روی هر شیشه و پنجره
بدون زاویه ی دید
نیاز به تمرین
آماده سازی آسان قبل از اجرا
اجرای کاملا حرفه ای

 

80,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : C-T-W چسبیدن کارت به شیشه , C-T-W چسبیدن کارت به شیشه , david forrest , کارت , چسبیدن کارت انتخابی به شیشه , سبک جدید , david forrest , Magicshop ,

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
شعبده بازی
تبليغاتX