Catch

Catch

Ben Sidman طراح شعبده ی غیب کردن سکه در چشم و شعبده ی Alchemy که با طرفداران زیادی روبرو شد از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد که با شعبده های حیرت انگیز خود توانسته در بین دیگر شعبده بازان هم محبوبیت داشته باشد.


در این مجموعه که با نام Catch می باشد راز شعبده ی پیدا کردن کارت تماشاچی در هوا را به شما آموزش می دهد که با ساخت یک وسیله ی بسیار ساده و در دسترس می توانید در هر محفلی مخصوصا استیج و خیابان و در جشن ها به اجرا دربیاورید.


شعبده بدین صورت می باشد که تماشاچی ابتدا یک کارت انتخاب و شعبده باز کارت را در بین دیگر کارت ها قرار می دهد و سپس کارت ها را جابه جا می کند تا کارت انتخابی تماشاچی در بین دیگر کارت ها گم شود و در آخر دسته کارت را  با فشار دادن  همه ی کارت ها را به هوا پرتاب می کند و با دست دیگر خود که خالی می باشد ناگهان کارت تماشاچی را در هوا و از لا به لای کارت ها میگیرد ! جالب است!


و این شعبده را به چندین صورت مختلف با وسیله و بدون وسیله به شما آموزش می دهد که در روش بدون وسیله با یک ترفند بسیار جدید می توانید به راحتی به اجرا دربیاورید.

و در فیلم چندین راز مخفی کردن کارت در دست و فن کردن کارت آموزش می دهد که مکمل همان شعبده می باشد.
این شعبده  در سایت های خارجی محصول پرفروشی تا به حال بوده است .


توضیحات تکمیلی :
نیاز به ساخت  وسیله
قابل اجرا در هر زمان و مکان
ساخت وسیله  راحت و آسان
نیاز به تمرین جهت اجرای خوب
اجرای جدید و حیرت انگیز

Price:    $37.95

نسخه نمایشی

80,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Catch , گرفتن کارت انتخابی در هوا , گرفتن کارت انتخابی تماشاچی در هوا , سرعت گرفتن کارت , در هوا , catch , Ben Sidman , catch by Ben Sidman , ,

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
شعبده بازی
تبليغاتX