Clench

Clench

 در اين بازي Calen Morelli   يك شعبده بازي جالب با كارت را به شما ياد ميدهد . در مرتبه اول هر بيننده اي با اين حركت متعجب ميشود زيرا كار زيبا و جالبي ميباشد .

در اين بازي شعبده باز يك دسته كارت را مقابل تماشاچي باز ميكند و از او ميخواهد تا يك كارت انتخاب كند . بعد از انتخاب يك ماژيك به او داده و از او خواهش ميكند تا روي كارت انتخاب شده يك امضا بزند يا اسم خودش را روي آن بنويسد . تماشاچي هم همين كار را انجام ميدهد . سپس دسته كارت را به تماشاچي داده و از او ميخواهد تا كارت خودش را داخل باقي كارتها مخلوط نمايد . تماشاچي هم كارت را با همه كارتها بهم ميريزد و مخلوط ميكند . سپس دسته كارت را به شعبده باز مي دهد .شعبده باز دسته كارت را چند بار به حالت بادبزن مقابل تماشاچي باز ميكند و تاكيد ميكند خوب نگاه كند كارت او در همين دسته كارت هست . در يكي از اين مرتبه ها با دندان خود ناگهان يك كارت را بيرون ميكشد . اين همان كارت امضاء شده تماشاچي ميباشد .واقعا باور كردني نيست ولي اين همان كارت هست . چگونه شعبده باز اين كار را انجام داده است؟ اقاي Calen Morelli در اين فيلم آموزش كامل اين بازي را به شما ياد ميدهد .


- قابل اجرا در همه جا و همه وقت
- بدون نیاز به تمرین سخت
- اجرای حرفه ای
- متنوع و جذاب
- محبوبیت بالا

50,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Clench , شعبده با کارت , card , کارت انتخابی داخل دهان , کارت انتخابی تماشاچی داخل دهان , کارت انتخابی امضا شده تماشاچی داخل دهان , , کارت را با دهان بگیرید , magic shop , clench , calen morelli

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
شعبده بازی
تبليغاتX