----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        Clench        
قیمت : 50,000 ریال

 در اين بازي Calen Morelli   يك شعبده بازي جالب با كارت را به شما ياد ميدهد . در مرتبه اول هر بيننده اي با اين حركت متعجب ميشود زيرا كار زيبا و جالبي ميباشد .

در اين بازي شعبده باز يك دسته كارت را مقابل تماشاچي باز ميكند و از او ميخواهد تا يك كارت انتخاب كند . بعد از انتخاب يك ماژيك به او داده و از او خواهش ميكند تا روي كارت انتخاب شده يك امضا بزند يا اسم خودش را روي آن بنويسد . تماشاچي هم همين كار را انجام ميدهد . سپس دسته كارت را به تماشاچي داده و از او ميخواهد تا كارت خودش را داخل باقي كارتها مخلوط نمايد . تماشاچي هم كارت را با همه كارتها بهم ميريزد و مخلوط ميكند . سپس دسته كارت را به شعبده باز مي دهد .شعبده باز دسته كارت را چند بار به حالت بادبزن مقابل تماشاچي باز ميكند و تاكيد ميكند خوب نگاه كند كارت او در همين دسته كارت هست . در يكي از اين مرتبه ها با دندان خود ناگهان يك كارت را بيرون ميكشد . اين همان كارت امضاء شده تماشاچي ميباشد .واقعا باور كردني نيست ولي اين همان كارت هست . چگونه شعبده باز اين كار را انجام داده است؟ اقاي Calen Morelli در اين فيلم آموزش كامل اين بازي را به شما ياد ميدهد .


- قابل اجرا در همه جا و همه وقت
- بدون نیاز به تمرین سخت
- اجرای حرفه ای
- متنوع و جذاب
- محبوبیت بالا


tag تگ های موتورهای جستجوگر: Clench , شعبده با کارت , card , کارت انتخابی داخل دهان , کارت انتخابی تماشاچی داخل دهان , کارت انتخابی امضا شده تماشاچی داخل دهان , , کارت را با دهان بگیرید , magic shop , clench , calen morelli

        محصولات مرتبط        

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.--