Eat Fire

Eat Fire

How To Eat Fire by Carisa Hendrix


eat fire


این مجموعه طی سال ها تلاش جمع آوری شده است  که که شعبده باز فیلم شما را با چندین تکنیک زیبا و حرفه ای اما خطرناک آشنا می سازد کاری که در نمایش های بزرگ تا به حال دیده اید .

خوردن آتش کاری است شعبده بازان بزرگ دنیا از قدیم الایام تا به حال کم و بیش انجام می دهند .

در این فیلم شعبده باز مشعل هایی در دست دارد و آنها را آغشته به مواد آتش زا می کند و حال از تماشاچی هم درخواست میکند تا بر روی صحنه بیایند و مشعل ها را چک کنند تا  از معمولی بودن آنها را تائید کنند .

تماشاچيان واقعي بودن آتش و مشعل ها را كاملا تاييد ميكنند

شعبده باز دست به كار ميشود . ابتدا آستين هاي دو دست خود را كاملا بالا ميزند و مدعي ميشود آتش به بدن او اثر ندارد . او براي اثبات گفته خود يكي از مشعل ها را برداشته و زير دست خود حركت ميدهد . آتش اصلا پوست دست او را نميسوزاند . واقعا حيرت انگيز است .

 

اما او هنوز كارش تمام نشده است . شعبده باز يك مشعل ديگر را برداشته و دهان خود را باز ميكند و به ارامي آتش مشعل را ليس ميزند .

 

او اندكي از آتش را ميخورد . ناگهان مشعل را بالا برده و داخل دهان خود قرار ميدهد . واقعا ترسناك و خيرت انگيز است . شعبده باز مشعل را در آورده و آنرا خاموش ميكند

 

اينبار يك مشعل روشن ديگر را كه روشن هست وارد دهان خود ميكند وقتي مشعل را بيرون مي آورد دهان او پر از آتش هست حالا همانطور مشعل خاموش را به دهان خود نزديك ميكند و مشعل خاموش با آتش دهان او روشن ميشود .

در اين مجموعه بينظير كه راز اين هنر بزرگ براي اولين بار در ايران از سايت شعبده باز منتشر شده است تمامي فنون و تكنيك هاي مختلف از قبيل :

 

- آشنايي اوليه  و كامل با آتش
- آشنايي با انواع مشعل ها
- آشنايي با نحوه مقابله با حرارت
- اشنايي با نحوه گرفتن و خوردن مشعل
- آموزش خوردن مشعل آتش
- آموزش ليس زدن مشعل
- آمورش خاموش كردن آتش با دهان
- آموزش نگه داشتن آتش در دهان
- آموزش روشن كردن مشعل خاموش با آتش دهان
- آموزش روشن كردن سيگار تماشاچي در دهان
- آموزش بازي با آتش و تكنيك هاي آن
- آموزش گرفتن آتش روي دست ها و نسوختن آنها
و دهها تكنيك و فن ديگر توسط Carisa Hendrix

 

پدر Carisa Hendrix از هنرمندان و آتش خواران معروف سيرك بوده و او هم اكنون تمام فنون و تكنيك هاي اين هنر بزرگ را گام به گام به شما آموزش ميدهد . تكنيك هاي نترسيدن از آتش طوري آموزش داده شده كه خانم Carisa Hendrix چندين فرد مبتدي را مانند شما در كنار خود آموزش داده و مرحله به مرحله همه چيز را به شما آموزش ميدهد .

با تمام توضيحات براي جوانب كار بايد گفت اين مجموعه براي سطوح حرفه اي و فوق حرفه اي ميباشد و اجراي كارهاي داخل اين بازي در عين سادگي برخي بسيار سخت و بسيار نياز به تمرين خواهد داشت . كارهاي داخل اين مجموعه خطرناك بوده و اگر به توضيحات داخل فيلم توجه و دقت نكنيد ممكن هست شما را دچار سانحه و سوختگي شديد نمايد .پس خواهشمنديم افراد مبتدي و آماتور از خريد اين مجموعه كاملا صرف نظر كرده و دقت بفرمائيد فروش اين مجموعه به افراد زير 18 سال كاملا ممنوع ميباشد پس بي دليل هزينه اي را واريز نكنيد . لطفا از قبل هماهنگي بفرمائيد .

افراد حرفه اي نيز توجه كنند بعد از يادگيري ميتوانيد روي صحنه واقعا شگفتي ساز شويد .

- قيمت خارجي اين محصول : 35 دلار آمريكا

 نكته  : در انتها يادآور ميشويم tفروشگاه مجیک سکرت  هيچگونه مسئوليتي در استفاده نادرست از آموزش هاي داخل اين مجموعه نپذيرفته و مشتري بايد قبل از خريد به اخطارهاي ما توجه كرده و نكات داخل فيلم را كاملا رعايت بفرمايد .

eat fire

400,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Eat Fire , خوردن آتش , How To Eat Fire by Carisa Hendrix , آتش , شعبده بازی با آتش , آتش خوردن , شعبده آتش , Eat fire by carisa , Hendrix , carisa Hendrix , fire , آتش خوردن شعبده باز , آموزش شعبده , شعبده , شعبده بازی , fire , sick , stage , خوردن آتش , eat fire , آتشeating , fire eating , how to eat fire , how , eat ,

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX