----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        FLICKER - سکه        
قیمت : 70,000 ریال

FLICKER by Doug McKenzie


تا به حال شده افرادی از شما بخواهند که در هر زمانی برایشان شعبده بازی کنید ؟
آیا از شما درخواست کرده اند که آنها را سر گرم کنید ؟
آقای  Doug McKenzie یک تکنیک شعبده بازی با سکه را به شما آموزش می دهد که در هر لحظه و هر زمانی با دستان خالی برای دوستان و اطرافیان شعبده بازی کنید و لحظات خوبی را فراهم آورید.

 

یک حرکت بسیار کاربردی در کار با سکه است،خب شما یک سکه را ناپدید کردید نگران هستید که تماشاچی به دست دیگری که حاوی سکه است نگاه کند و راز شما بر ملا شود!!!از این به بعد میتوانید هر دو دست خود را خالی نشان دهید،البته با تکینکی که در فیلم آقای Doug McKenzie  به شما آموزش می دهد.

 

در فیلم راز یک شعبده با سکه را می آموزید به گونه ای که آقای Doug McKenzie  به شما آموزش می دهد که ابتدا دستان خالی خود را به همه نشان دهید تا همه مطمئن شوند سپس  به ظاهر از آسمان یک سکه میگیرید و در داخل دست دیگر می برید و ناگهان سکه ی خیالی را به سکه ی واقعی تبدیل می کنید.

انجام دادن این کار برای هر سنی مناسب می باشد و با تمرین بسیار کمی می توانید یک اجرای خوب داشته باشد و با استفاده از این راز هم میتوانید سکه را ظاهر و هم نا پدید کنید.

کسانیکه به دنبال یک شعبده بدون آماده سازی قبلی و بدون وسایل و ابزار هستند می توانند این فیلم را تهیه و از آن بهره ببرند

این شعبده بازی در هر لحظه و زمانیکه اطرافیان از شما درخواست یک بازی کنند شما می توانید به راحتی با استفاده از تکنیک متنوع  می توانید اطرافیان را تا لحظاتی سرگرم  و متعجب کنید به طوری که اگر سکه را هم ناپدید کنید می توانید هر دو دست خود را نشان دهید که خالی است اما سکه در داخل دستان شما به تکنیکی قوی از دید تماشاچی مخفی شده است
این محصول شرکت تئوری 11 می باشد که سطح متوسطی دارد و انجام آن برای تمام شرایط سنی مناسب و قابل یادگیری می باشد.


tag تگ های موتورهای جستجوگر: FLICKER - سکه , سکه , شعبده با سکه , آموزش ظاهر کردن سکه , coin , magic coin FLICKER , شعبده بازی با سکه , ظاهرکردن سکه , ناپدید شدن سکه , دستان خالی سکه , FLICKER by Doug McKenzie , magic , coin magic , شعبده سکه , Doug McKenzie

        محصولات مرتبط        

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.--