Flesh Wound

Flesh Wound

راز یک شعبده به ظاهر وحشتناک و چندش آور که هر بیننده ای با دیدنش وحشت خواهد کرد! شعبده ای که به سادگی اما بسیار وحشتناک چهره اطرافیان را وحشت زده خواهد کرد!
این شعبده با یک ترفند در زیر پوست انجام می شود که شعبده باز در جلور چشم همه ی بینندگان قسمتی از پوست دست خود را  با یک چاقو میبرد طوری که گوشت های دست به همراه خون جاری شده نمایان می شود و تماشاچیان را به دلهره می اندازد.


سپس پوست دست را بر جای خود بر میگرداند و با یک دستمال خون دست را پاک کرده و دستمال را در جیب خود میگذارد اما هیچ اثری از خون و زخم حاصل از بریدن دست  نمی باشد !

آقای  chris_smith این بازی بسیار وحشتناک  را ساخته و آموزش می دهد که به وسیله ی یک مواد مخصوص و وسایل دیگر که در فیلم قدم به قدم توضیح می دهد را آموزش خواهد داد

هشدار : این شعبده را برای هرشخصی اجرا نکنید  شاید اطرافیان با دیدن این شعبده  وحشت زده شوند و حال نامطبوعی پیدا کنند.
حال می توانید با ترفند این شعبده در دیگر بازیهای خود از آن استفاده کنید مثلا  یک  سکه ویا  قسمتی از یک کارت انتخاب شده تماشاچی  و . . . را خورده باشید و با بریدن پوست  از داخل دست یا بازو خارج کنید و موجب حیرت دیگران شوید.

این شعبده ظاهری خطرناک دارد و آماده سازی و اجرای آن نیاز به تمرین دارد.
اجرای این شعبده برای افراد زیر 10 سال توصیه نمی شود!

توضیحات :

اجرای آسان و وحشتناک

قابل اجرا در همه جا

برای زیر 10 سال توصیه نمی شود

نیاز به مواد و وسایل قابل دسترس

60,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Flesh Wound , شعبده بریدن دست , آموزش شعبده بازی , شعبده بریدن دست , حرفه ای , شعبده بازی , آموزش حرفه ای شعبده بازی , Flesh Wound , شعبده وحشتناک , شعبده خون ,

نظرات

لعنت به ایران تاریخ : پنجشنبه 15 آبان 1393 ساعت '3:42
سلام ببخشید چطوری باید از سایت خرید کرد لطفا بگین چگونه باید از این سایت خرید کرد
ارسال نظر
شعبده بازی
تبليغاتX