Healed And Sealed

Healed And Sealed

اين بازي جزو شعبده بازيهاي حرفه اي و معروف تردست هاي جهان ميباشد و بارها توسط اساتيدي چون كريس آنجل و ديويد بلين در محافل و خيابان ها انجام شده است . در اين بازي ديدني شما فرا ميگريد كه چگونه يك قوطي نوشابه خالي و له شده را مانند روز اول بصورت سالم و پر از نوشابه تبديل كنيد .

شعبده باز يك قوطي نوشابه له شده و خالي را به همه نشان ميدهد . حتي درب باز شده آن نيز مشخص است و داخلش خالي است . در همين حين شعبده باز ادعا ميكند كه با قدرت علم تردستي قادر است دست به كار بسيار عجيبي بزند . او ابتدا دستي روي قوطي كشيده و ناگهان درب نوشابه پلمب و بسته ميشود . سپس شروع به تكان دادن قوطي ميكند و همه با تعجب ميبينند كه بدنه نوشابه كم كم از حالت له شدگي در آمده و انگار داخل آن در حال پر شدن است .


سپس قوطي نوشابه عين اول كاملا نو و بدون عيب ميشود . اما هنوز كار شعبده باز تمام نشده است . او حالا درب پلمب نوشابه را باز ميكند و محتوي نوشابه آنرا داخل ليوان ريخته حتي به تماشاچيان ميدهد تا بنوشند و از معمولي بودن نوشابه صحت و اطمينان حاصل يابند .

جالب است نه؟
اين بازي در عين پبچيدگي از راز بسيار فني و تكنيكي بهره ميبرد كه شما ميتوانيد براحتي در بين دوستان در جشن ها و محافل و حتي منزل هم آنرا اجرا كنيد .

- يادگيري آسان و سريع
- آموزش گام به گام اجراي آن
- قابل اجرا با هر نوع قوطي نوشابه
- بدون نياز به وسيله خاص

60,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Healed And Sealed , Healed And Sealed , سالم سازی قوطی نوشابه , ظاهر کردن دوباره نوشابه , شعبده , کلوزآپ , شعبده بازی کلوزآپ , آموزش شعبده بازی , نوشابه ,

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
شعبده بازی
تبليغاتX