Hummer Card

Hummer Card

آقای Strebler Morgan طراح شعبده های عجیب و جذاب که آخرین محصول خود یعنی Liquid Metalm2 را از شرکت ایلوژن بیرون داده است در یکی دیگر از شعبده بازی های قدی می اش دست به ابتکاری مهیج زده است.


در اين بازي جذاب و ديدني  اقدام به يك كار بسيار حيرت آور ميكند . او در انتهاي برنامه هاي خود كارت ويزيت خود را از جيب در آورده تا به برخي از تماشاچيان بدهد . اما از تماشاچيان اجازه خواسته تا با كارت ويزيت خود نيز يك نمايش جذاب و ديدني انجام دهد .

او مدعي است كارت ويزيت شخصي او نيز داراي قدرت جادوئي بوده و قادر است پرواز كند و سپس كارت خود را در هوا به حالت چرخش پرواز ميدهد . حتي او ميگويد ميتوانيد به كارت دستور داده و آن اجرا كند . سپس كارت با حركت هاي چرخشي بسيار زيبا به دور شعبده باز به چرخش ادامه ميدهد و لا به لاي دستان او نيز بازي ميكند . در انتها كارت در دست شعبده باز قرار گرفته و آنرا با امضاء خود به عنوان يادگاري به تماشاچيان ميدهد .

این فیلم آموزشی و ساخت این شعبده می باشد و ساخت وسایل این بازی بسیار ساده می باشد اما با کمی تمرین می توانید یک اجرای موفق داشته باشید.

توضیحات :
- اجراي ساده و روان
- قابل اجرا در هر مكان
- آزادي عمل در حركت كارت به جهات مختلف
- يادگيري سريع و گام به گام
- وسيله سبك و قابل حمل

50,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Hummer Card , آموزش , آموزش شعبده بازی , حرفه ای , آموزش حرفه ای , پرواز و چرخش کارت , Hummer Card , پرواز کارت Hummer Card , Hummer Card پرواز کارت , شعبده پرواز کارت , Hummer Card شعبده

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX