----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        Hummer Card        
قیمت : 50,000 ریال

آقای Strebler Morgan طراح شعبده های عجیب و جذاب که آخرین محصول خود یعنی Liquid Metalm2 را از شرکت ایلوژن بیرون داده است در یکی دیگر از شعبده بازی های قدی می اش دست به ابتکاری مهیج زده است.


در اين بازي جذاب و ديدني  اقدام به يك كار بسيار حيرت آور ميكند . او در انتهاي برنامه هاي خود كارت ويزيت خود را از جيب در آورده تا به برخي از تماشاچيان بدهد . اما از تماشاچيان اجازه خواسته تا با كارت ويزيت خود نيز يك نمايش جذاب و ديدني انجام دهد .

او مدعي است كارت ويزيت شخصي او نيز داراي قدرت جادوئي بوده و قادر است پرواز كند و سپس كارت خود را در هوا به حالت چرخش پرواز ميدهد . حتي او ميگويد ميتوانيد به كارت دستور داده و آن اجرا كند . سپس كارت با حركت هاي چرخشي بسيار زيبا به دور شعبده باز به چرخش ادامه ميدهد و لا به لاي دستان او نيز بازي ميكند . در انتها كارت در دست شعبده باز قرار گرفته و آنرا با امضاء خود به عنوان يادگاري به تماشاچيان ميدهد .

این فیلم آموزشی و ساخت این شعبده می باشد و ساخت وسایل این بازی بسیار ساده می باشد اما با کمی تمرین می توانید یک اجرای موفق داشته باشید.

توضیحات :
- اجراي ساده و روان
- قابل اجرا در هر مكان
- آزادي عمل در حركت كارت به جهات مختلف
- يادگيري سريع و گام به گام
- وسيله سبك و قابل حمل


tag تگ های موتورهای جستجوگر: Hummer Card , آموزش , آموزش شعبده بازی , حرفه ای , آموزش حرفه ای , پرواز و چرخش کارت , Hummer Card , پرواز کارت Hummer Card , Hummer Card پرواز کارت , شعبده پرواز کارت , Hummer Card شعبده

        محصولات مرتبط        

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.--