----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        John Kennedy's Card Thru Window        
قیمت : 200,000 ریال

john_kennedy

John Kennedy's Card Thru Window


John Kennedy's  طراح و سازنده شعبده های متحیر کننده و جذاب و طراح شعبده Mojoe که از فروش خوبی هم برخوردار شد در این شعبده تکنیکی بسیار قوی و حرفه ای را به شما آموزش می دهد که هربیننده با دیدن آن به وجه می آید .

شاید در بیشتر مجموعه های نمایشی شعبده بازی چنین بازی را دیده باشید که کارت انتخابی امضا شده تماشاچی به پشت شیشه می رود که معمولا به خود میگوئید از قبل شعبده باز هماهنگ کرده است و یا تماشاچی همان امضا را بر روی کارت جلوی دوربین میزند تا بازی طبیعی جلوه کند .

 

اما اینبار تکنیک بسیار حرفه ای و گسترده تر و بدون هیچ هماهنگی قبلی اجرا میشود و نیاز به هیچ وسیله خاص و غیر قابل دسترس هم ندارید .

 

ابتدا شعبده باز دسته کارت را از داخل جعبه بیرون می آورد ، سپس کارت ها را به تماشاچی می دهد تا از طبیعی بودن و معمولی بودنش اطمینان حاصل کند .

شعبده باز از تماشاچی میخواهد یک کارت انتخاب کند ، کارت انتخابی تماشاچی را شبعده باز از او می گیرد و  گوشه ای از آن را پاره میکند و به خود تماشاچی می دهد و کارتی که گوشه ندارد را به داخل دسته کار بر میگرداند .

با چند حرکت که  به ظاهر وانمود میکند کارت شما ناپدید شده است می تواند دسته کارت را به بیننده بدهد  و از او بخواهد که کارتش را پیدا کند اما متاسفانه کارت پاره شده ای وجود ندارد .

 

شعبده باز به شیشه  اتاق روبرویی اشاره میکند که  یک تکه کاغذ چسبیده است و به همان سمت می روند و وقتی کاغذ را بر میدارد کارتی  دیگر که گوشه ندارد از پشت به شیشه چسبیده است و از تماشاچی می پرسد آیا این کارت شما بوده است ؟  تماشاچی هم کارت را تائید نمیکند

 

شعبده باز با تکنیک خودش چهره کارت را در همان حالت که پشت شیشه چسبیده است را تبدیل به کارت پاره تماشاچی میکند  و سپس  تماشاچی هم در پایان گوشه کارتی که در اول بازی در دست داشته است را با کارت روی شیشه مقایسه میکند ک بله گوشه پاره شده مربوط به همان کارت می باشد .

نیاز به ساخت یه وسیله بسیار آسان که در فیلم نحوه ساخت آن را قدم قدم آموزش میدهد و تمامی وسایل ساخت به راحتی در دسترس شما می باشد .

 


tag تگ های موتورهای جستجوگر: John Kennedy's Card Thru Window , کارت انتخابی , John Kennedy's Card Thru Window , چسبیدن کارت به شیشه , چسبیدن کارت از پشت به شیشه , شعبده , Card Thru Window , John Kennedy's , کارت , شعبده بازی , آموزش شعبده با کارت , شعبده بازی , آموزش , کارت , آموزش شعبده , card magic , شعبده بازی , شعبده , راز چسبیدن کارت به شیشه , شعبده , گوشه کارت

        محصولات مرتبط        

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
khashayar : card thru windows
یکشنبه 19 خرداد 1392 ساعت '13:15
reza : چرا وسایل شعبده بازی تو سایت نمیذارید مثلا اسپایدر پن پرو
یکشنبه 6 مرداد 1392 ساعت '0:36
reza : سلام میخواستم دقیقا بدونم هدیه رایگان چیه .نمیشه در اولین خرید بجای هدیه یک وسیله اسپایدر پن پرو رو هدیه بدید .
پنجشنبه 10 مرداد 1392 ساعت '1:16--