Richard Sanders - Super Cards

Richard Sanders - Super Cards

آقای Richard Sanders یکی از بهترین و موفق ترین طراحان در زمینه ی شعبده بازی می باشد که تا به حال مجموعه های زیادی را اجرا و آموزش داده است که  هربیننده ای از تماشای شعبده هاش متعجب و حیرت زده شده است .


از بهترین کارهایش می توان به Fiber Optic  Ultra Gum - - Liqufy و شعبده در زمینه ی کارت اشاره کرد که جزو محبوب ترین کارهایش می باشد.معمولا  ایشان در همه ی زمینه ها  شعبده بازی می کند و به همه ی سبک ها علاقه دارد و سعی دارد که کارهایش را به نحوه احسن اجرا کند و در هر زمینه ای به اجرا و آموزش شعبده بازی پرداخته است.

در این مجموعه  قصد دارد کار با کارت به طور کاملا حرفه ای را  آموزش دهد که بدون هیچ گونه وسایل و باسرعت عمل بسیار بالا انجام می دهد می توانید هر بیننده ای را بهت زده کنید.

کارهای این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که بدون وسیله با سرعت عمل بسیار بالا  و اجرا در هر  محافلی بدون آماده سازی قبلی و  اجرای حیرت انگیز  قادر خواهید بود اطرافیان را به وجه دربیاورید.تغییر رنگ کارت ها  تغییر چهره کارت ها رنگی شدن کارت های سفید ناپدید شدن کارت ها در جلوی چشمان تماشاچی و  . . . از جمله  کار های این مجموعه می باشد.
به جراِت می توان گفت این یکی از بهترین شعبده بازی های تغییر چهره کارت می باشد که با  خرید این مجموعه مطمئنا پشیمان نخواهید شد.فروشگاه ما خرید این فیلم را به شما پیشنهاد می کند.

$26.25

150,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Richard Sanders - Super Cards , card , super card , magicshop , magic shop , Richard Sanders - Super Cards

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX