----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        Ring - استادي در انگشتر        
قیمت : 70,000 ریال

شايد شما نيز چندين شعبده بازي جالب و ديدني با انگشتر بلد باشيد و در بين دوستان خود با انجام كارهاي تردستي يا شيرين كاري آنها را سرگرم كرده باشيد . اما اين مجموعه پا را فراتر از اين حرف ها برداشته و اقدام به آموزش بسيار تخصصي و حرفه اي در مورد چند فنون مختلف شعبده بازي با انگشتر پرداخته است .

اگر هميشه شعبده بازي ميكنيد و اگر دوست داريد هميشه يك ترفند حرفه اي در جيب خود داشته باشيد ما پيشنهاد ميكنيم اين مجموعه ديدني را تهيه كرده و ياد بگيريد . در اين فيلم آقاي De'vo اقدام به حركات آكروباتيك با انگشتر و نهايت سرعت عمل ميپردازد . بطوري كه او يك انگشتر معمولي را در كف دست خود داشته و در 1 ثانيه فقط دست خود را مشت كرده و باز ميكند در حالي كه انگشتر داخل انگشت او رفته است . آنقدر رفتن انگشتر داخل انگشتان او سريع است كه چشمان شما قادر به ديدن آن نيست . برخي دوستان تصور ميكنند با چندبار ديدن فرا ميگيرند كه خودشان دست بكار شوند اما در عمل خواهيد ديد اين كار ساده اي نبوده و نهايتا غير عملي ميباشد . اما در فيلم نمايشي خواهيد ديد كه آقاي De'vo براحتي و زيبائي كارهاي عجيبي با انگشتر انجام ميدهد .

در اين مجموعه از ابتداي كار به شما آموزش داده ميشود . از انتخاب انگشتر گرفته تا حركات دست همگي توضيح داده ميشود . توجه كنيد اين بازي در زمره تردستي هاي حرفه اي ميباشد و ملزم تكرار و تمرين زياد است . البته در فيلم از مبتدي شروع كرده و به درجات فوق حرفه اي كار را ختم ميكند . از ترفندهاي ساده شروع شده و تكنيكهاي پيچيده را نيز آموزش ميدهد .

با يادگيري آموزشهاي داده شده شما كمربند استادي در فنون تردستي با انگشتر را خواهيد گرفت


tag تگ های موتورهای جستجوگر: Ring - استادي در انگشتر

        محصولات مرتبط        

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.--