Serial Biller

Serial Biller

Serial Biller نام مجموعه اي آموزشي بسيار حرفه اي ميباشد كه توسط آقاي Rich Ferguson اجرا شده است . اين بازي جزو يكي از حرفه اي ترين فيلم ها و نمايش هاي سايت بزرگ ellusionist ميباشد و تاكنون فروش بسيار زيادي داشته است .

در اين بازي آقاي Rich Ferguson از تماشاچي درخواست يك اسكناس ميكند . سپس از تماشاچي ميخواهد كه شماره سريال روي اسكناس را جداگانه يادداشت نمايد تا بيننده از عوض نشدن اسكناس اطمينان حاصل نمايد . سپس Rich اسكناس را از وسط پاره كرده و به دو نيم تقسيم ميكند . در همين حين تماشاچي كاملا اسكناس پاره شده را تماشا ميكند . سپس Rich دو تكه اسكناس پاره شده را كنار هم گرفته و بر روي آن دست ميكشد . واقعا باور كردني نيست در اسكناس كاملا سالم شده است و اثري از پارگي نميباشد . Rich اسكناس را به تماشاچي داده تا شماره سريال آنرا كه از قبل يادداشت كرده بررسي كند . اينبار نيز همه بهت زده ميشوند . زيرا شماره كاملا درست بوده و اسكناس همان اسكناس پاره شده است .

آقاي Rich Ferguson در اين بازي زيبا آموزش قدم به قدم اجراي اين بازي را به شما ياد ميدهد و اكنون شما مي توانيد براي اولين باردر ايران اين بازي بسيار حرفه اي و ديدني را از سايت مجیک سکرت تهيه نمائيد .

80,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Serial Biller

نظرات

علي رضايي تاریخ : سه شنبه 24 آبان 1390 ساعت '13:43
سلام خسته نباشيد مي خواستم باز هم با شما تبادل شعبده كنم من يه شعبده بازي بسيار جالب دارم من در فروشگاه شما اين بازي رو نديدماين بازي با قوطي كبريت است اين بازي به اين صورت بوده كه قوطي كبريت با دستور شعبده باز درب آن باز و بسته مي شود و روي دست شعبده باز پشتك هم مي زند اين بازي نياز به يه وسيله ي ساده داشته كه فراهم كردن آن بسار آسان است در ضمن اين بازي در همه قابل اجراست و در فروشگاه شعبده باز هم قيميت 8هزار تومان است من اين بازي رو با بازي پاره كردن اسكناس تماشاچي عوض مي كنم بهم ايميل بزنيد و بگوييد چقدر به حسابتان واريز كنم. راستي باز هم به حساب محمد صادق طغاني واريز كنم؟

آدرس ايميل:arezaei78s@gmail.com
علي رضايي تاریخ : چهارشنبه 25 آبان 1390 ساعت '15:46
با سلام منظور من اين شعبده بود لطفا بگوييد چقدر به حسابتان واريز كنم و شماره كارت را هم بگوييد من در ايميل چند تا شعبده بازي گفتم و به جاي آن ها بيشتر مي دهم و به ايميلتان مي فرستم

پس لطفا بفرماييد چقدر به حسابتان واريز كنم در ضمن شماره كارت فراموش نكنيدarezaei78s@gmail.com
ارسال نظر
شعبده بازی
تبليغاتX