Shape Shifter

Shape Shifter

آقای دیوید بلین  در مجموعه نمایشی هایش یک شعبده با کارت را اجرا می کرد که جذابیت خاصی را برای هر بیننده ای داشت و باعث شگفت تماشاچیان می شد.
از تماشاچی در خواست داشت تا یک کارت از بین دسته کارت انتخاب کند و  بعد دیوید بلین  آن کارت را در در بین دستان  تماشاچی قرار می داد و خودش هم یک کارت انتخاب میکرد  و با یک حرکت  خیلی سریع کارت انتخابی خود را تبدیل به کارت تماشاچی و کارت داخل دستان تماشاچی را تبدیل به کارت خودش می کرد.این تغییر کارت را با 2 روش مختلف آموزش می دهد.

در این فیلم آموزشی که توسط آقای Brad Christian  و Marc DeSouza اجرا و آموزش داده شده است شما می توانید نحوه اجرای این بازی را یاد بگیرید و در هر محفلی  بدون نیاز به وسیله قابل اجرا کنید و اطرافیان را شگفت زده کنید.

البته راز یک شعبده دیگر توسط Brad Christian  اجرا و آموزش داده می شود که شما قادر خواهید بود به راحتی به اجرا دربیاورید.
ابتدا شما یک کارت را انتخاب و  روی آن کارت را امضا میکنید و در لابه لای دسته کارت قرار می دهید و بدون اینکه کاری انجام دهید دوباره دسته کارت را باز می کنید و همان کارت انتخاب و امضا شده  رنگ پشتش تغییر کرده است .

کسانیکه علاقه به اجرای این بازی دارند می توانند  این فیلم آموزشی را از فروشگاه ما خریداری کنند.


مشاهده نسخه نمایشی

60,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Shape Shifter , Shape Shifter by Brad Christian , کارت , card , تغییر کارت , تغییر سریع کارت , change card , Brad Christian , Shape Shifter , magicshop ,

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
شعبده بازی
تبليغاتX