----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        Shape Shifter        
قیمت : 60,000 ریال

آقای دیوید بلین  در مجموعه نمایشی هایش یک شعبده با کارت را اجرا می کرد که جذابیت خاصی را برای هر بیننده ای داشت و باعث شگفت تماشاچیان می شد.
از تماشاچی در خواست داشت تا یک کارت از بین دسته کارت انتخاب کند و  بعد دیوید بلین  آن کارت را در در بین دستان  تماشاچی قرار می داد و خودش هم یک کارت انتخاب میکرد  و با یک حرکت  خیلی سریع کارت انتخابی خود را تبدیل به کارت تماشاچی و کارت داخل دستان تماشاچی را تبدیل به کارت خودش می کرد.این تغییر کارت را با 2 روش مختلف آموزش می دهد.

در این فیلم آموزشی که توسط آقای Brad Christian  و Marc DeSouza اجرا و آموزش داده شده است شما می توانید نحوه اجرای این بازی را یاد بگیرید و در هر محفلی  بدون نیاز به وسیله قابل اجرا کنید و اطرافیان را شگفت زده کنید.

البته راز یک شعبده دیگر توسط Brad Christian  اجرا و آموزش داده می شود که شما قادر خواهید بود به راحتی به اجرا دربیاورید.
ابتدا شما یک کارت را انتخاب و  روی آن کارت را امضا میکنید و در لابه لای دسته کارت قرار می دهید و بدون اینکه کاری انجام دهید دوباره دسته کارت را باز می کنید و همان کارت انتخاب و امضا شده  رنگ پشتش تغییر کرده است .

کسانیکه علاقه به اجرای این بازی دارند می توانند  این فیلم آموزشی را از فروشگاه ما خریداری کنند.


مشاهده نسخه نمایشی


tag تگ های موتورهای جستجوگر: Shape Shifter , Shape Shifter by Brad Christian , کارت , card , تغییر کارت , تغییر سریع کارت , change card , Brad Christian , Shape Shifter , magicshop ,

        محصولات مرتبط        

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.







--