Xpand

Xpand

آقای Justin Miller طراح شعبده و چهره معروف در زمینه ی ساخت و طراحی های شعبده بازی در زمینه های مختلف می باشد که با ابتکار ها و تکنیک هایی که در کارهایش به کار می برد ذهن هربیننده ای را به خود جلب میکند .
اما شعبده هایی که طراحی میکند کاملا ابتکاری و پیچیده می باشد که هربیننده ای به راحتی نمیتواند راز بازی هایش را حدس بزند .

Xpand کاری که توسط آقای Justin Miller  و Christyrious و Brandon David  طراحی شده است که بسیار جالب و منحصر به فرد  میباشد و جزء 10 محصول برتر پنگوئن مجیک می باشد که با انجام دادن این شعبده می توانید هر بیننده ای را شگفت زده کنید.

در این فیلم آموزشی که کاملا گویا و روشن آموزش داده می شود ابتدا از داخل یک دسته کارت می توانید یک کارت را انتخاب کرده  و سپس روی همان کارت را امضا کنید و به تماشاچی نشان دهید .
و سپس با یک حرکت یا تکان ناگهان کارت به آرامی شروع به کوچک شدن می کند تا حدی که  کارت نصفه شود ! و سپس شعبده باز با یک حرکت دیگر کارت را به حالت اول بازمیگرداند .و به همان حالت قبلی یواش یواش کارت شروع به بزرگ شدن می کند تا به حالت اول برگردد.
چگونه ممکن است ؟

این شعبده به یک وسیله ی مخصوص  نیاز دارد که در فیلم نحوه ساخت و نحوه کار کردن با آنرا به طور کامل و شفاف توضیح می دهد .
و به راحتی و با کمی تمرین اولیه میتوانید در همه جا به اجرا در بیاورید/


توضیحات :
نیاز به کمی تمرین

نیاز به وسیله ( ساخت وسیله ساده می باشد)

اجرای آسان و جالب

 قابل اجرا برای همه 

قیمت : 24.95 $

قیمت قبلی:  120000

قیمت فعلی : 100000

نسخه نمایشی
 

 

100,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Xpand , شعبده کوچک شدن کارت , کارت ، شعبده کوچک شدن کارت ، اجرای حرفه ای ، کوچک شدن ، کارت ، کار شعبده , Xpand , کوچک شدن کارت Xpand

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX