----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        Xtreme Card        
قیمت : 60,000 ریال

Xtreme Card نام مجموعه اي بسيار حرفه اي و ديدني است كه اقدام به آموزش تكنيك ها و مهارتهاي دست با كارت ميپردازد . اين مجموعه توسط آقاي Devo آموزش داده شده است كه قبلا در فروشگاه شعبده باز مجموعه آموزش استادي در انگشتر او را منتشر كرديم . در اين مجموعه كه در دو CD كاملا مجزا تهيه شده است شما به جديدترين و حرفه اي ترين فنون مهارت دست با كارت دست خواهيد يافت . اين تكنيك ها در هنر شعبده بازي با كارت كاملا مخفي بوده و در هيچ جايي عموما بازگو نميشود .

مهارت هاي آموزش داده شده باعث افزايش سرعت عمل ، تمركز و مهارت شما در شعبده بازي با كارت ميشود . برخي از اجراهاي داخل فيلم واقعا باور كردني نخواهد بود اما بعد از اجرا وقتي آموزش را مشاهده كنيد متوجه خواهيد شد كه با تكنيك ياد داده شده شما هم مي توانيد براحتي همان تكنيك را انجام دهيد . تكرار و تمرين مداوم شما در آموزش هاي اين مجموعه شم را تبديل به يك نابغه و يا استاد در زمينه شعبده با كارت خواهد نمود .

شما پس از گذراندن مجموعه كامل اين مجموعه كه بزودي شماره دو آن هم در فروشگاه عرضه خواهيم كرد شما كمربند سياه در شعبده بازي با كارت را خواهيد گرفت . زيرا مهارت هاي شما در كارت بقدري افزايش پيدا خواهد كرد كه خودتان نيز باور نميكنيد . دست به اجراهاي عجيبي ميزنيد كه در هر محفلي و هر جمعي تماشاچيان را خيره خواهيد كرد .

افرادی که به دنبال شعبده بازی های حرفه ای از ابتدا تا حرفه ای شدن با کارت هستند پیشنهاد میکنیم این مجموعه ارزشمند را تهیه کنند.


- آموزش گام به گام
- اجراي بازي و آموزش فنون آن
- آموزش با سرعت كم براي درك حركت ها
- آموزش فنون خاص و نكات ريز
- نياز به تكرار و تمرين مداوم

نسخه 2 این مجموعه

 


tag تگ های موتورهای جستجوگر: Xtreme Card

        محصولات مرتبط        

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.--