Xtreme Begginers 0.2

Xtreme Begginers 0.2

آقاي Devo  طراح و سازنده ی بازی های XCM در دنیا که کاملا شناخته شده می باشد و از محبوبیت وطرفداران بسیار زیادی برخوردار است که تا به حال بسیار موفق بوده است و هزاران شعبده باز از تکنیک های آقای Devo در اجراهای خود استفاده می کنند .


Xtreme Card 0.2 نام مجموعه اي بسيار حرفه اي و ديدني است كه اقدام به آموزش  تكنيك ها و مهارتهاي دست با كارت خودکار وسکه ميپردازد كه قبلا در فروشگاه نسخه 1 همین مجموعه و مجموعه آموزش استادي در انگشتر او را منتشر كرديم . در اين مجموعه كه در دو 1 CD كاملا مجزا تهيه شده است شما به جديدترين و حرفه اي ترين فنون مهارت دست با كارت خود کار و سکه  دست خواهيد يافت . اين تكنيك ها در هنر شعبده بازي كاملا مخفي بوده و در هيچ جايي عموما بازگو نميشود .


رازهایی که در مجموعه 2 نسبت به نسخه 1 اضافه گردیده است پرتاب کردن کارت به روش بومرنگ  و یا پرتاب کردن کارت  به سمت دارت و بریدن ساقه ی گیاهان  و شعبده با تاس می باشد که با استفاده از تکنیک خاصی به شما آموزش میدهد.
در فیلم راز چرخاندن خودکار و شعبده با سکه روی انگشتان را هم آموزش می دهد که با تمرینات مداوم می توانید در بین اطرافیان ستاره باشد.

مهارت هاي آموزش داده شده باعث افزايش سرعت عمل ، تمركز و مهارت شما در شعبده بازي با كارت ميشود . برخي از اجراهاي داخل فيلم واقعا باور كردني نخواهد بود اما بعد از اجرا وقتي آموزش را مشاهده كنيد متوجه خواهيد شد كه با تكنيك ياد داده شده شما هم مي توانيد براحتي همان تكنيك را انجام دهيد . تكرار و تمرين مداوم شما در آموزش هاي اين مجموعه شما را تبديل به يك نابغه و يا استاد در زمينه شعبده با كارت و ابزار خواهد نمود .شما پس از گذراندن مجموعه كامل نسخه 1 و 2  اين مجموعه  كمربند سياه در شعبده بازي با كارت را خواهيد گرفت . زيرا مهارت هاي شما در كارت بقدري افزايش پيدا خواهد كرد كه خودتان نيز باور نميكنيد . دست به اجراهاي عجيبي ميزنيد كه در هر محفلي و هر جمعي تماشاچيان را خيره خواهيد كرد .

افرادی که به دنبال شعبده بازی های حرفه ای از ابتدا تا حرفه ای شدن با کارت هستند پیشنهاد میکنیم این 2  مجموعه ارزشمند را تهیه کنند.

نسخه 1  این مجموعه

80,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : Xtreme Begginers 0.2 , Xcm با کارت , Xtreme Begginers 0.2 , نکنیک شعبده با کارت , XCM , xcm , کارت بازی , devo , Xtreme Card 0.2 , کارت , playing card ,

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX