----------------- ------------------
 جستجوی محصولات
نام کالا
 

------ - ----
parstools_online&#.gif
 آمار بازدید
 
---

 تبلیغات
 

 تبلیغات متنی
هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
 

 خبر نامه
 

        dresscode        
قیمت : 70,000 ریال

حتما بارها ديده ايد كه شعبده بازان در سر صحنه رنگ لباس خود را به سرعت هرچه تمامتر تعويض كرده و آنرا عوض ميكنند . خب بايد بدانيد كه اين تعويض ها مديون لباس هاي مخصوص و از قبل طراحي شده است كه سازندگان زبردستي آنها را طراحي كرده اند و هيچكدام معمولي نيستند.

اما خب شايد شما دوست داشته باشيد مثل آنها تعويض رنگ يا تعويض لباس كنيد . آقاي Calen Morelli در اين مجموعه به كمك شما آمده و با اجراي يك ترفند خيلي حرفه اي و جالب ب شما يك مدل از تعويض هاي سريع لباس را آموزش ميدهد . اين ترفند بسيار جالب و زيبا طراحي شده و ميشه گفت در نوع حودش فوق العاده است . زيرا ساخت آن نياز به هزينه كمي داشته و شما با هر مقدار بودجه اي كه در دست داريد ميتوانيد اين بازي جالب را در خانه يا براي روي صحنه طراحي كنيد . اجراي اين بازي محدود به روي صحنه نبوده و شما ميتوانيد از آن در شعبده هاي خياباني هم استفاده نمائيد .

از نكات مهم اين بازي ميتوان به ساخت آسان و راحت وسايل كار اشاره كرد . همچنين اين بازي جزو پرفروشترين هاي امسال بوده است و آنرا كمپاني Theory11 توليد و عرضه كرده است . اين بازي با تكنيك خود يكي از ترفند هاي سريع و جالب تعويض لباس به حساب آمده كه شما توسط آن ميتوانيد در هر محفلي تماشاچيان را مات و مبهوت كنيد .

 

توضیحات:

- آموزش گام به گام ساخت وسیله

- سرعت بالا در اجرا

- روشی جدید

- قابل اجرا در هرمکان و زمان

- با هر فاصله از تماشاچی

 


tag تگ های موتورهای جستجوگر: dresscode

        محصولات مرتبط        

Lit

        نظرات و سوال های خود را به همراه ایمیل وارد نمائید تا جواب به آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد  
تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.--